Stowarzyszenie Przyjaciół Gimnazjum nr 20 w Katowicach

Dobra edukacja - przepustką w przyszłość

BÅ‚Ä…d
  • XML Parsing Error at 1:250. Error 9: Invalid character
Witaj!

Biuletyn Informacyjny nr 3  Stowarzyszenia Przyjació³ Gimnazjum nr 20 - czytaj

Biuletyn Informacyjny nr 2  Stowarzyszenia Przyjació³ Gimnazjum nr 20 - czytaj

Biuletyn Informacyjny nr 1  Stowarzyszenia Przyjació³ Gimnazjum nr 20 - czytaj

Szanowni Pañstwo!

Przy³±czcie siê do akcji  na rzecz dzieci i m³odzie¿y.

Dziêki Pañstwa deklaracjom otrzymali¶my od Urzêdów Skarbowych, tytu³em 1% podatku za 2014 rok 4924,53 z³. Pragniemy z ca³± moc± podkre¶liæ, i¿ naszym priorytetem w wydatkowaniu pozyskanych od Pañstwa ¶rodków by³o przeznaczenie ich w ca³o¶ci wy³±cznie na zaspokojenie szeregu potrzeb ogólnorozwojowych m³odzie¿y. Dziêki ¶rodkom uzyskanym od Pañstwa mogli¶my realnie wesprzeæ uczniów poprzez udzielanie pomocy dzieciom objêtym programami wspó³pracy z pedagogami szkolnymi, a tak¿e ufundowanie nagród za osi±gniêcia naszej m³odzie¿y w olimpiadach przedmiotowych i ufundowanie nagród dla uczniów dzia³aj±cych spo³ecznie na rzecz rozwoju szko³y. Dziêki zebranym ¶rodkom zorganizowali¶my ¶rodowiskowe imprezy kulturalne i sportowe, a ponadto doposa¿yli¶my szko³ê w nowoczesny sprzêt komputerowy i multimedialny oraz inne materia³y dydaktyczne. Jeste¶my g³êboko przekonani, i¿ uzyskane dziêki Pañstwa ofiarno¶ci ¶rodki zosta³y zagospodarowane w sposób rzetelny, transparentny, a przede wszystkim najbardziej przydatny z punku widzenia potrzeb naszych uczniów i samych placówek o¶wiatowych.

Za Pañstwa dobre serce dziêkujemy i prosimy o dalsze wsparcie.

W imieniu Stowarzyszenia Przyjació³ Gimnazjum nr 20 w Katowicach

Ewa £uczak - Prezes Zarz±du

Formy wsparcia:

podatku dochodowego(umieszczenie w formularzu PIT nr KRS 0000323892 Stowarzyszenia Przyjació³ Gimnazjum nr 20 w Katowicach lub w formie przelewu na konto - : PKO BP SA Odzia³ II w Katowicach, nr rachunku: 17 1020 2313 0000 3402 0330 6313

Prasa o nas:

Menu g³ówne